Знайди середню швидкість автівки протягом усього часу руху, якщо вона за 4 години подолала 322 км,

а потім за 2 години – ще 185 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Луценко Ваня.

Ответ:

(322:2)×(185:4)=122×40=546