Знайди середню швидкість автівки протягом усього часу руху, якщо вона за 4 год подолала 323 км, а

потім за 2 год - ще 175 км. Терміново!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Балыкина Марина.

Ответ:

83 км/год

Пошаговое объяснение:

2 + 4 = 6 год (скільки загалом часу проїхала автівка)

323 + 175 = 498 км ( відстань яку автівка подолала)

498 : 6 = 83 км/год (середня швидкість авктівки)

Отвечает Ахмедов Игит.

Ответ:

83 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 323 + 175 = 498 (км) - весь путь автомобиля;

2) 4+ 2 = 76(ч) - время, затраченное на этот путь;

3) 498 : 6 = 83 (км/ч) - средняя скорость автомобиля на всём пути.

Вiдповiдь: 83 км/год.