На місці відстань між селищами 14,5 км яка відстань на карті якщо масштаб карти 1:00000 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Каппарова Улжан.

Ответ:   145 см.

Пошаговое объяснение:

На карте -----  на местности

1 см ----------- 100 000 см

x см   ---------- 14,5 км = 14,5*1000=14500 м = 14500*100 см=1 450 000 см

Пропорция

1/x =  100000/1450000

x=14500000/100000;

x= 145 см.