Метелик і бджола одночасно відлетіли з однієї квітки у протилежних напрямках. Яка відстань буде між

ними через 8 секунд, якщо швидкість метелика 5 м/с, а швидкість бджоли 4 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанмуратов Дильен.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1()5-4=1 (м/с) швидкість віддалення

2)1*8=8(м)