Як розв"язати задачу 9.Довжина ділянки для капусти 35м, а ширина у 5 разів менша. Знайди площу і

периметр цієї ділянки. ось не можу и все як це зробити?!

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

S-257м^2

Р-84м

Пошаговое объяснение:

35:5=7м - ширина , S(площа) = a(ширина)*b(довжина)=35*7=257м^2

Р(периметр прямоугольника)= 2а+2b=84м