Зробіть умову. В автопарку було 120 легкових автомобілів,вантажівки та автобуси.Вантажні

автомобілі становили 65% від кількості легкових і 13/15 від кількості автобусів.Скільки транспортних одиниць було в автопарку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ююкин Даниил.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Легкових -  120м

Вантажні -  65% від кількості легкових, і це 13/15 к-ті автобусів

Автобусів - ?

1) 65% від 120, 65% =0,65

120 * 0,65 = 78 (м) - вантажні

2) 13/15 - це 78м

78 : 13/15 = 78 *15/13 = 90(м)  - автобуси

3) 120+78+90 = 288(м) усього