2. Решите систему уравнений: x+2y = 11, 5x-3y=3


Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Злата.
Перше рівняння домножуємо на -5 і в нас виходить -5х-10у=-55 додаємо два рівняння і в нас виходить 13у=52; у=4
підставляємо знайдене в друге рівняння 5х-3*4=3
5х-12=3
5х=3+12
5х=15
х=3
Отвечает Романова Светик.
Домножим 1 уравнение на 5, тогда получится
5х+10у= 55
5х-3у=3

(1)-(2) = 13у = 52 —> у= 4
а х найти очень легко —> х+8=11 ==> х=3

Ответ : (3;4)