середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 2,6, а середнє арифметичне п'яти інших чисел - 1,6.

Знайдіть середнє арифметичне цих восьми чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Gudimov Anton.

Відповідь:5+3=8-всего чисел

2,3*5+1,9*3=11,5+5,7=17,2- сумма всех чисел

17,2/8=2,15

Покрокове пояснення: