На скільки цифр і в яку сторону потрібно перенести кому, щоб виконати ділення в стовпчик чисел

48,768:0,16​

Ответы на вопрос

Отвечает Глушко Настинька.
Ділення можна виконати, коли:

48,768÷0,16 = 48768÷160 = 304,8

487,68÷0,16 = 48768÷16 = 3048

4876,8÷0,16 = 487680÷16 = 30480
тобто, можна переносити кому в будь яке місце, і все одно можна буде виконати ділення в стопчик.