Варіант 1. 1. Обчисли: а) 24 : (-2); 6) - 100 : (-5); -36:3 44: (-11) 2. Розв'яжи рівняння: а) -

5x=45; б) 4x-12 = x; B) 40 - ( 2x + 5) = 3x - 15; г) 9( x + 2) = 6(x + 4); д) x - 0,4(x - 14) = 3,1(3x-1). 3. Син у 3 рази молодший за батька. Скільки років батькові, якщо він старший за сина на 26 років? 4. Знайди площу прямокутника, якщо його довжина втричі більша за ширину, а периметр цього прямокутника становить 60см. B) 72: (-8) + 63 : (-9); г) СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аманбекова Аружан.

Ответ:

Завд. 1

-12;-20;-12;-4

Завд. 2

х=45:(-5). 3х=12

х=-9. х=4

40-(2х-5)=3х-15.

40-2х-5=3х-15

-2х-3х=-15-40+5

-5х=-50 |•(-1)

5х=50

х=50:5

х=10

9(х+2)=6(х+4)

9х+18=6х+24

9х-6х=24-18

3х=6

х=6:3

х=2

х-0,4(х-14)=3,1(3х-1)

х-0,4х-5,6=9,3х-3,1

х-0,4х-9,3х= -3,1+5,6

-8,7х=2,5

х= в это м примере я не уверена