Знайди середнє арифметичне чисел 12,18,15 і 17.


Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Катя.

Відповідь:

Щоб знайти середнє арифметичние, треба додати усі числа і поділити на їх кількість.

Тому:

(12+18+15+17)/4 = 62/4= 15,5.

Удачі =)