За нормативами на кожного учня в класній кімнаті має припадати принаймні 1‚5 м³. Скільки учнів

можна посадити в класній кімнаті‚ площа підлоги якої 20 м²‚а висота стелі 3м?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Максим.

Доброго ранку!

1) 20 * 3 = 60 (м³) - об'єм класної кімнати.

2) 60 : 1,5 = 40

Відповідь: 40 учнів можна посадити в даній класній кімнаті.

Отвечает Фролов Степан.

Ответ:

Щоб визначити, скільки учнів можна посадити в класній кімнаті, спочатку вирахуємо об'єм класної кімнати, а потім розділимо його на норму об'єму, яка припадає на кожного учня.

Площа підлоги класної кімнати становить 20 м², а висота стелі - 3 метри. Отже, об'єм класної кімнати буде:

Об'єм = площа підлоги * висота стелі = 20 м² * 3 м = 60 м³.

Кількість учнів = об'єм кімнати / норма об'єму на учня = 60 м³ / 1,5 м³/учень.

Розрахуємо:

Кількість учнів = 40 учнів.

Отже, в класній кімнаті з площею підлоги 20 м² і висотою стелі 3 метри можна посадити максимально 40 учнів згідно нормативів об'єму на учня.