За нормативами на кожного учня в класній кімнаті має припадати принаймні 1 1/2м2 м’підлоги. Скільки

учнів можна посадити в класній кімнаті, площа якої 33 м2 ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивонина Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

33м2 :1,5м2= 22 учня можна посадити в класній кімнаті,

Отвечает Гольц Владимир.

Ответ:1 1/2=3/2

Сколько учеников можно посадить в классной комнате

33:3/2=22 ученика

Пошаговое объяснение: