Коли патрульна машина отримала наказ переслідувати злочинця, то відстань до машини злочинців

становила 4454 м. Скільки часу знадобиться машині патрульних, щоб наздогнати злочинців, якщо машина злочинців рухається зі швидкістю 1621 м/хв, а машина поліцейських наздоганяє зі швидкістю 1883 м/хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.

Пошаговое объяснение:

Спочатку знайдемо різницю швидкостей машин:

1883 м/хв - 1621 м/хв = 262 м/хв

Тепер знайдемо час, за який патрульна машина наздожене злочинців:

4454 м / 262 м/хв ≈ 17 хв

Отже, машині патрульних знадобиться близько 17 хвилин, щоб наздогнати злочинців.

Отвечает Монгулов Найыр.
Різниця у швидкостях:
1883 м/хв-1621 м/хв = 262 м/хв
Час, який знадобиться машині патрульних, щоб наздогнати злочинців:
t = s / v
t = 4454 м / 262м/хв
t = 17хв
Відповідь: 17хв знадобиться машині патрульних, щоб наздогнати злочинців