Шерлок Холмс вибіг за злочинцем о 7 годині ранку.Чи зможе він наздогнати злочинця до 2 години дня

якщо швидкість Шерлока Хомса 8км/год швидкість злочинця 6км/год а початкова відстань між ними 12км?

Ответы на вопрос

Отвечает Олексійчук Вікуля.

Відповідь:

так зможе

Покрокове пояснення:

1)14-7=7(год біг Шерлок)

2)7*8=56(км пробіг Шерлок)

3)6*7+12=54(км пробіг злочинець)