Срочно нужно!!!!!!!!!!!!!!!!!Обчисліть площу круга, діаметр якого дорівнює 32 мм. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Ответ:

S = π × r^{2}  = π ×16^{2} =256π мм квадратних≈ 256* 3,14 = 803,84 мм квадратних

Пошаговое объяснение: