Знайди середнє арифметичне двох чисел «-5,6 i 4,8»1) 0,82)-0,43) 0,44)-5,2ЗАДАЧАНа кожній з двох

полиць була однакова кількість книг. Після того як на першу полицю поклали 36 книг, а з другої взяли 18 книг, то на першій полиці стало книг в 3 рази більше, ніж на другій. Скільки книг було на кожній полиці спочатку?(вказати розв'язання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Примчук Маргарита.

Ответ:

(5,6+4,8)÷2=10,4÷2=5,2

ответ 4)

задача

1 полка=(х+36)

2 полка =(х-18)×3

х+36=(х-18)×3

х+36=3х-54

х-3х=-54-36

-2х=-90

х=-90÷(-2)

х=45 книг было изначально на каждой полке

45+36=81

45-18=27

81÷27=3 раза

ответ 45 книг