Сашко прочитав 76 сторінок книжки, що становить третю частину всієї книжки. Скільки сторінок у

книжці? 4 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Тишов Женя.

Ответ:

У книжці 228 сторінок

Пошаговое объяснение:

76×3=228

Отвечает Ларина Дарья.
Якщо 76 сторінок становлять третю частину всієї книжки, тоді ми можемо використати пропорцію для знаходження загальної кількості сторінок у книзі.

Нехай "х" - загальна кількість сторінок у книжці.

Третя частина книжки представлена 76 сторінками, що становить 1/3 від загальної кількості сторінок:

(1/3) * x = 76

Щоб знайти значення "x", перемножимо обидві сторони рівняння на 3:

x = 76 * 3
x = 228

Тому, загальна кількість сторінок у книжці становить 228.