ПОМОГИТЕ СРОЧНО РЕШИТЬ УРОВНЕНИЕ!!!!!! на сегодня3,2(6,5z-1,3)+1,7(2,2-z)=3,4(x-3)=1


Ответы на вопрос

Отвечает Пчёлко Дарья.

Ответ:3,2(6,5z - 1,3) + 1,7(2,2 - z) = 3,4(x - 3) = 1

Спочатку розв'яжемо вираз, який містить змінну "z":

3,2(6,5z - 1,3) + 1,7(2,2 - z) = 3,4(x - 3)

19,2z - 3,84 + 3,74 - 1,7z = 3,4x - 10,2

(19,2z - 1,7z) + (-3,84 + 3,74) = 3,4x - 10,2

17,5z - 0,1 = 3,4x - 10,2

17,5z = 3,4x - 10,1

Тепер розв'яжемо вираз, який містить змінну "x":

17,5z = 3,4x - 10,1

3,4x - 10,1 = 1

3,4x = 1 + 10,1

3,4x = 11,1

x = 11,1 / 3,4

x ≈ 3,2647

Отже, розв'язок даного виразу: x ≈ 3,2647, змінна "z" залишається невизначеною.