яке из заданных чисел кратне як числу 3, так и чыслу 5? а-8, б-25,в-36, г-30 СРОЧНООО ПОМОГИТЕЕЕ

ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Воронюк Вадим.

Ответ:

З заданих чисел кратним як числу 3, так і числу 5 є г - 30.

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб визначити, чи є число кратним і числу 3, і числу 5, потрібно перевірити, чи ділиться це число на обидва ці числа без залишку.

У даному випадку, число г - 30 ділиться як на 3, так і на 5 без залишку, оскільки 30 = 3 * 10 і 30 = 5 * 6. Тому число г - 30 є кратним як числу 3, так і числу 5.

Таким чином, правильна відповідь - г - 30.