СРОЧНО!! У квітковому магазині продавалися троянди, гербе- ри та хризантеми. Всього 245 штук.

Відомо, що тро- янд було в 7 разів більше, ніж гербер, а хризантем - на 20 більше, ніж гербер. Скільки окремо продавалося кожного із зазначених видів квітів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Davidenko Danil.

Відповідь: нехай х гербер продавалося у магазині, тоді троянд – (7х), а хризантем – (х+20). Усього у магазині продавалося 245 квітів. Можна скласти рівняння:

х+7х+х+20=245

х+7х+х=245-20

9х=225

х=225:9

х=25

Отже, 25 гербер продавалося у магазині, тоді: 7•25=155(шт.) троянд, а хризантем: 25+20=45(шт.)

Відповідь: 25 гербер; 155 троянд; 45 хризантем

Покрокове пояснення:

Перевірка: 25+155+45=225(шт.)