В саду ростуть 900 дерев, з них 80% становлять фруктові дерева. Черешні становлять 45% фруктових

дерев. Скільки черешень росте в саду? Записати повне розвязання задач⠛⠛⣿⣿⣿⣿⣿⡷⢶⣦⣶⣶⣤⣤⣤⣀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⡀⠀⠀⠀⠀⠉⠉⠉⠙⠻⣿⣿⠿⠿⠛⠛⠛⠻⣿⣿⣇⠀⠀⠀⢤⣀⣀⣀⠀⠀⢸⣷⡄⠀⣁⣀⣤⣴⣿⣿⣿⣆⠀⠀⠀⠀⠹⠏⠀⠀⠀⣿⣧⠀⠹⣿⣿⣿⣿⣿⡿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠛⠿⠇⢀⣼⣿⣿⠛⢯⡿⡟⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠦⠴⢿⢿⣿⡿⠷⠀⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⣷⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣤⣶⣦⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢐⣿⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⠻⢿⣿⣿⣿⣿⠟⠁

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Каролина.

Ответ:

Щоб розв'язати задачу, спочатку знайдемо кількість фруктових дерев у саду:

Кількість фруктових дерев = 80% від 900 дерев

= (80/100) * 900

= 0.8 * 900

= 720 дерев

Тепер знайдемо кількість черешень, які ростуть на цих фруктових деревах:

Кількість черешень = 45% від кількості фруктових дерев

= (45/100) * 720

= 0.45 * 720

= 324 черешні

Отже, у саду росте 324 черешні.