У саду ростуть полтори тисячі дерев,з них 60% становлять фруктові дерева.Яблуні становлять 52%

фруктових дерев скільки яблунь росте в саду ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивак Таня.

Ответ:

1) 1500÷100×60=900(д.) - фруктових.

2) 900÷100×52=468(д.) -яблуні

Пошаговое объяснение: