4. Знайди число: а) 25% якого дорівнюють 24; б) 10% якого дорівнюють 53; в) 9% якого дорівнюють

36.

Ответы на вопрос

Отвечает Кедич Назар.

Ответ:

24/25=0.96*100=96

53/10=5.3*100=530

36/9=4*100=400