Висота рівнобедреного трикутника, проведена до основи, дорівнює 16 см, а його основа -8 см. Чому

дорівнює бічна сторона трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Кургунова Дарья.

(бічна сторона)/8 = 16/(бічна сторона)

(бічна сторона)² = 8 * 16

(бічна сторона)² = 128

бічна сторона = √128

бічна сторона ≈ 11.31 см

Отже, бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює приблизно 11.31 см.