7. Оленка задумала число. Якщо його збільшити в 6 разів і до знайденого результату додати 23, то

дістанемо 143. Обери вираз для знаходження числа. срочно пжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Тимофей.

Ответ:

Оленька задумала число 20

Пошаговое объяснение:

143-23=120

120÷6=20

Отвечает Воробьёва Полина.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

Число - х

6х+23=143

6х=143-23

6х=120

х=20