Марія задумала число. Якщо його збільшити в 6 разив і до знайденого результата додати 23, то

дістанемо 143 Яке чісло задала Марія

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

Число - х

6х+23=143

6х=143-23

6х=120

х=20

Отвечает Новиков Дима.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

143-23=120

120/6=20

Звертайся))))