3) Марія задумала число, відняла його від 31 й одержала число, яке дорівнює різниці добутку чисел

9і 7 та чис-ла 56. Яке число задумала Марія?​

Ответы на вопрос

Отвечает Malishava Tamriko.

Відповідь:

24

Покрокове пояснення:

x- задуманное число

31-х=9*7-56

31-х=63-56

31-х=7

х=24