6. Акерке 20 сұрақтан тұратын тест тапсырмасын орындады. Тапсырманы орындау барысында әр дұрыс

жауап үшін 3 балдан алып, әр кате жауап үшін 1 балдан ұтыла отырып, 44 балл жинады. Акерке неше тапсырманы дұрыс, неше тапсырманы қате орындағанын табыңыз. [4] 7.Есепті теңдеулер жүйесі арқылы шығарыңыз: Есепті теңдеулер жүйесін арқылы шығарыңыз: Бір қорап кәмпит және 2 орам өрік 550 г. 5 корап кәмпит және 3 орам ерік 1 кг 700 г. Бір қорап кәмпит неше грамм? Бiр орам ерік неше грамм? [4]​

Ответы на вопрос

Отвечает Пермяков Артем.

Ответ:

1 есеп былмим

2 есеп

(x+2y=550/*(-5)

(5x+3y=1700

5x-10y=-2750

5x+3y=1700

-10+3y=-2750+1700

-7y=-1050

y=150

x+300=550

x=250

жауабы(250,150)