Складіть рівняння до задачі. За два дні було продано 245 кг овочів. Першого дня продано в 4 рази

більше, ніж другого. Скільки овочів було продано першого та другого дня? 4x=245 4x+x=245 4x-x=245 x:4=245​

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.
Рівняння до задачі:

4x + x = 245

де x - кількість овочів, проданих другого дня.

Розв'язуємо рівняння:

5x = 245

x = 49

Отже, другого дня було продано 49 кг овочів.

Першого дня було продано в 4 рази більше, тому:

4x = 4 * 49 = 196

Отже, першого дня було продано 196 кг овочів.

Всього за два дні було продано:

196 + 49 = 245 кг овочів.