Марійка за вихідні прочитала 40 сторінок улюбленої книжки, що у 2,5 рази більше ніж Іванко, Скільки

всього сторінок прочитали діти?

Ответы на вопрос

Отвечает Косова Виктория.

Ответ:

56 сторінок

Пошаговое объяснение:

1) 40 ÷ 2,5 = 16 (стільки сторінок прочитав Іванко)

2) 40 + 16 = 56 (стільки сторінок всього прочитали діти)

Отвечает Чернов Георгий.

Ответ:40-Марійка

           40:2,5=16-Іванко
40+16=56(стр.)

Відповідь: 56 сторінок прочитали діти разом.
ПРОЖМИТЕ СПАСИБО И ОТМЕТТЕ КАК ЛУТШИЙ

Пошаговое объяснение: