На основі АС рівнобедреного трикутника АВС позначили точку М, а на стороні АВ точку к так, що

ВК-КМ 1 КМ | ВС. Доведіть, що АМ = МС. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Света.

Відповідь:

Покрокове пояснення: Для доведення, що AM = MC, нам потрібно використати властивості рівнобедреного трикутника.

У рівнобедреному трикутнику AB = AC, оскільки АВС - рівнобедрений.

Також, за умовою, ВК = КМ.

Ми можемо використати ці дві рівності, щоб довести, що AM = MC.

Розглянемо трикутник АМС.

У ньому маємо:

AM + MC = AK + KC (застосовуємо властивість рівнобедреного трикутника: AB = AC)

         = AB + BK + KC (розбиваємо відрізок AK на два відрізки: AB і BK)

         = AB + BC (за умовою ВК = КМ)

         = AC (знову застосовуємо властивість рівнобедреного трикутника: AB = AC)

Таким чином, ми показали, що AM + MC = AC.

Оскільки у рівності AM + MC = AC обидві сторони рівні, то можемо заключити, що AM = MC.

Таким чином, ми довели, що AM = MC для рівнобедреного трикутника АВС.