4. Точка М середина відрізка AB, точка к відрізка MB. Визначити довжину відрізка AB, якщо ВК= 3 см.

- середина​

Ответы на вопрос

Отвечает Ласточкина Полина.

Ответ:

9 см

Пошаговое объяснение:

М-середина відрізка АВ, аналогічно, AM = MB, аналогично, К-середина відрізка МВ, значить МК = ВК = 3 см.

AM=MB=2BK= 23 = 6 см.

тоді AK = AM + MK = 6 + 3 = 9 см.