N5 Ширина прямокутного паралелепіпеда 9см, і вона менше довжини в 3 рази, але більше висоти на 6см

Знайти: а) суму довжин yсix ребер; б) площу його поверхні. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Туманов Анастасий.

Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3 * 9см = 27см.

Висота дорівнює 9см + 6см = 15см.

а) Ребра паралелепіпеда складаються з трьох відрізків, що мають довжини, рівні ширині, довжині та висоті відповідно. Таким чином, довжина ребра, паралельна ширині, дорівнює 9 см, довжина ребра, паралельна довжині, дорівнює 27 см, а довжина ребра, паралельна висоті, дорівнює 15 см.

Отже, сума довжин усіх 12 ребер дорівнює:

12 * (9 см + 27 см + 15 см) = 12 * 51 см = 612 см.

б) Площа поверхні паралелепіпеда складається з суми площ шести прямокутників, які утворюють його сторони. Для кожної пари протилежних сторін, що мають однакову довжину або ширину, площа відповідного прямокутника дорівнює добутку довжини та висоти.

Таким чином, площа поверхні паралелепіпеда дорівнює:

2 * (9 см * 27 см) + 2 * (9 см * 15 см) + 2 * (27 см * 15 см) = 972 см².

Відповідь:

а) сума довжин усіх 12 ребер дорівнює 612 см.

б) площа поверхні паралелепіпеда дорівнює 972 см².