Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 4,5 см, що у 2 рази менше від його довжини і на 0,9 см

більше за його висоту. Знайдіть: 1) суму довжин усі його ребер; 2) площу його поверхні; 3) його обєм.

Ответы на вопрос

Отвечает Сімончук Лєра.

4,5 · 2 = 9 (см) - довжина;
4,5 - 0,9 = 3,6 (см) - висота;
1) 4·(4,5 + 9 + 3,6) = 68,4 (см) - сума довжин усіх його ребер;
2) 2·(9·3,6 + 3,6·4,5 + 9·4,5) = 2·(32,4 + 16,2 + 40,5) = 178,2 (см²) - площа поверхні;
3) 4,5 · 9 ·3,6 = 145,8 (см³) - об’єм.