Висота прямокутного паралелепіпеда дорівнює 15см, що на 5 см більше за ширину і у 2 рази менше від

довжини. Знайди суму довжин усіх ребер паралелепіпеда та площу його поверхні.

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Влад.

Ответ: 300 см в квадрате площадь поверхности (сорян, я сам забыл что такое ребро у фигур :( )

Решение :

1) 15 - 5 = 10 (ширина)

2)15 × 2 = 30 (длина)

3)10 × 30 = 300 (см в квадрате)