Обчислити значення виразу 6(3a-2b)-5(4a-3b), якщо b=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Дима.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

6(3a-2b)-5(4a-3b) = -2а-6.

1. Спростити вираз:

18a - 12b - 20a + 15b = -2a + 3b.

2. Підставляємо у спрощений вираз значення b, що = -2:

-2а+3*(-2).

3.Виконуємо обчислення:

-2а+3*(-2)= -2а-6.

Отвечает Соколова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6(3a-2b)-5(4a-3b) = 18a - 12b - 20a + 15b = -2a + 3b

якщо b = -2​

-2a + 3b = -2a + 3*(-2) = -2a - 6