Знайди 5% від числа :140;12,8;130,5


Ответы на вопрос

Отвечает Хребтова Алиса.

Ответ:

Щоб знайти 5% від числа, потрібно помножити це число на 0,05. Отже:

5% від 140 = 140 * 0,05 = 7

5% від 12,8 = 12,8 * 0,05 = 0,64

5% від 130,5 = 130,5 * 0,05 = 6,525

Таким чином, 5% від числа 140 дорівнює 7, 5% від числа 12,8 дорівнює 0,64, а 5% від числа 130,5 дорівнює 6,525.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Полтавец Никита.

140*0.05=7

12*0.05=0.6

8*0.05=0.4

5*0.05=0.25