У квітковий магазин для продажу завезли білі, рожеві і червоні троянди. Білих і рожевих було 278,

рожевих і червоних завезли 340, а білих і червоних троянд разом було 312. Скільки яких кольорів троянд завезли у магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Алишер.

Ответ:

Давайте позначимо кількість білих троянд як "х", кількість рожевих троянд як "у", а кількість червоних троянд як "z".

x + y = 278.

y + z = 340.

x + z = 312.

Можемо відняти рівняння 1 від рівняння 3, щоб отримати значення "z":

(x + z) - (x + y) = 312 - 278,

z - y = 34.

(y + z) + (z - y) = 340 + 34,

2z = 374,

z = 187.

що кількість червоних троянд дорівнює 187.

y + 187 = 340,

y = 340 - 187,

y = 153.

Отже, кількість рожевих троянд  дорівнює 153.

x + 153 = 278,

x = 278 - 153,

x = 125.

Отже, кількість білих троянд  дорівнює 125.

У результаті, у магазин завезли 125 білих троянд, 153 рожевих троянд і 187 червоних троянд.

Отвечает Дудченко Алина.

Відповідь:310

Покрокове пояснення:(278+340+312)ПОДЕЛИТЬ НА 3=310