1377. На одному дереві сиділо в 4 рази більше горс ніж на іншому. Коли із цього дерева злетіло 12

гор то на обох деревах горобців стало порівну. Скільки ців сиділо спочатку на кожному дереві? 244​

Ответы на вопрос

Отвечает Чебанова Настя.

Ответ:

Позначимо кількість горобців, які спочатку сиділи на першому дереві, як x. Тоді на другому дереві сиділо 4x горобців, оскільки їх кількість була в 4 рази більшою.

Після того, як з першого дерева злетіло 12 горобців, залишилося x - 12 горобців. На другому дереві залишилося 4x горобців.

За умовою задачі, кількість горобців на обох деревах стало однаковою. Тобто:

x - 12 = 4x

Розв'язуємо це рівняння:

4x - x = 12

3x = 12

x = 12 / 3

x = 4

Отже, спочатку на першому дереві сиділо 4 горобці, а на другому дереві - 4 * 4 = 16 горобців.

Пошаговое объяснение:

Поставь 5 звезд пожалуйста