19 Запиши мішане число 4 19/20 у вигляді десяткового дробу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Маткин Илья.

Відповідь:

Мішане число 4 19/20 можна перетворити на десятковий дріб, додавши до цілої частини дробову частину, поділену на знаменник:

4 + 19/20 = (4 * 20 + 19) / 20 = 99 / 20

Отже, мішане число 4 19/20 відповідає десятковому дробу 4.95.

Покрокове пояснення:

Отвечает Преображенская Ева.

Ответ:

4.95 вот число в десятичной дроби