Знайдіть 26% від числа 50 .Срочно помогите!Даю 10 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Дарья.

Ответ: 13

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти 26% від числа 50, необхідно помножити 50 на 0,26, що дорівнює 13. Отже, 26% від числа 50 дорівнює 13.

Іншим способом можна розв'язати цю задачу шляхом перетворення процентів у десяткові дроби. 26% дорівнює 0,26 (оскільки "процент" означає "на сотні", тобто 26% = 26/100 = 0,26). Далі, щоб знайти 26% від числа 50, потрібно помножити 50 на 0,26, що дорівнює 13.

Отже, 26% від числа 50 дорівнює 13.

Отвечает Перцев Евгений.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Складемо пропорцію,де 50 це 100%, а Х це 26%:

50-100%

х-26%

х=50*26/100=13.

Відповідь: 13.