Длина аквариума 120 см, ширина составляет 1/3 длины, а высота-половину длины.Водой заполнили 0,85

аквариум.Вычислите объем незаполненной части аквариума.Ответ дайте в кубических дециметрах. (Срочно ответьте до 15 мая)

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Вова.

Ответ:

Для розв'язання задачі потрібно спочатку знайти об'єм акваріума. Довжина акваріума - 120 см, ширина - 1/3 довжини, тобто 40 см, а висота - половина довжини, тобто 60 см.

Об'єм акваріума:

V = 120 см * 40 см * 60 см = 288 000 см³

0,85 акваріума заповнено водою, тому об'єм води:

V_water = 0,85 * 288 000 см³ = 244 800 см³

Об'єм незаповненої частини акваріума:

V_unfilled = V - V_water = 288 000 см³ - 244 800 см³ = 43 200 см³

Отже, об'єм незаповненої частини акваріума дорівнює 43 200 куб.см або 43,2 дм³.