7. Знайди значення виразу: 1) 78 * р + 3217, якщо р = 52; 2) а : 36 + а : 39, якщо а = 468; 3) х

* 37 – у : 25, якщо х = 15, у = 2525 8. Знайди значення виразу та округли результат до десятих (25,472+15,752)−16,628

Ответы на вопрос

Отвечает Барсукова Кира.

Відповідь:

7. Знайдемо значення виразів:

1) 78 * р + 3217, де р = 52:

78 * 52 + 3217 = 4056 + 3217 = 7273

2) а : 36 + а : 39, де а = 468:

468 : 36 + 468 : 39 = 13 + 12 = 25

3) х * 37 – у : 25, де х = 15, у = 2525:

15 * 37 – 2525 : 25 = 555 – 101 = 454

8. Знайдемо значення виразу:

(25.472 + 15.752) - 16.628 = 41.224 - 16.628 = 24.596

Округлимо результат до десятих:

24.6

Покрокове пояснення: