1) Розв'яжи задачу. На екскурсію поїхало 194 учні школи. Вони розмістилися у трьох великих

автобусах по 42 учні в кожному, та у двох маленьких автобусах порівну.По скільки учнів їхало в кожному маленькому автобусі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Георгий.

Ответ:

Загальна кількість учнів, які поїхали на екскурсію, дорівнює 194, а загальна кількість учнів, які поїхали на великих автобусах, дорівнює 3 * 42 = 126. Щоб знайти кількість учнів, які поїхали на маленьких автобусах, потрібно від загальної кількості учнів відняти кількість учнів, які поїхали на великих автобусах:

194 - 126 = 68

Ці 68 учнів були розподілені порівну між двома маленькими автобусами:

68 / 2 = 34

Отже, у кожному маленькому автобусі їхало по 34 учні.

Пошаговое объяснение: