У 4 великих автобусах їхало 32учні,а в маленьких ?автобусах по 18 учнів .Всього їхало 218 учнів

скільки їхало автобусів маленьких і по скільки в них дітей?

Ответы на вопрос

Отвечает Eliseev Nikita.

Ответ:   Як що по 32 учня їхало в великих автобусах

32*4= 128 учнів  їхало у 4 великих автобусах

218-128=90 учнів  їхало в маленьких автобусах

90/18=5 учнів у кожному маленькому автобусі

Пошаговое объяснение: