Допоможіть вирішити ЗАДАЧУ!!! На екскурсію поїхали 199 учнів. У кожному з 5 малих автобусів

сиділи по 20 учнів. Решта учнів розмістились у великих автобусах - по 33 учні в кожному. Скільки було великих автобусів? БУДЬЛАСКА, можно по діях розписати! ДЯКУЮ!! Дам 22 бали.

Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Антон.

Ответ:

1)20*5=100 (у)-в меньших автобусов

2)199-10=99(у)-осталось

3)99:33=3(а)больших

4)5+3=8(а)понадобилось

Пошаговое объяснение: