Помогите плииз!! заранее спасибо Вот:На екскурсію до Києва поїхали 12 учнів 5-А класу, 14 учнів

5-Б класу та учні 5-В класу. Скільки учнів 5-В класу поїхало на екскурсію, якщо в автобусі було 44 особі, серед яких - учні 5-х класів, 4 вчителя та екскурсовод.помогите паже!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшенко Марго.
1) 12+14=26 учнів - разом 5А і 5Б
2) 44-26-4-1=13 учнів 5 В класу поїхало на екскурсію
Отвечает Мулдатьянов Айдамир.
44-4-1-12-14=13 учнів 5-х класів