Із двох пунктів відстань між якими 435 км одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі

один із них зі швидкістю 80 км/год Через 3 години вони зустрілися на станціх технічного обслуговання з Якою швидкістю їхав другий автомобіль 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Эля Просто.

Відповідь:Швидкість = Відстань / Час

Перший автомобіль проїхав 80 * 3 = 240 км

Відстань, яку залишилось проїхати, щоб зустрітися = 435 - 240 = 195 км

Залишений час на зустріч = 3 години

Отже, швидкість другого автомобіля дорівнює:

Швидкість = Відстань / Час = 195 / 3 = 65 км/год

Таким чином, швидкість другого автомобіля дорівнює 65 км/год.

Покрокове пояснення: