Щохвилини в першу діжку з крана наливалося 3 л води, а в другу з іншого крана 2 л. 0 12 год у

першій діжці було 21 л води, а в другій - 54 л. З'ясуйте, о котрій годині в першій діжці було в 4 рази менше води, ніж у другій. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Grigoryan Erik.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

В першу діжку за 1 хвилину наливається 3 л води, отже за t хвилин наливається 3t л води.

В другу діжку за 1 хвилину наливається 2 л води, отже за t хвилин наливається 2t л води.

Так як о 12 год у першій діжці було 21 л води, а в другій - 54 л, то ми можемо скласти систему рівнянь:

3t * x = 21

2t * x = 54

де x - час в хвилинах, за який вода нальотилася в діжки

Розв'язавши цю систему рівнянь, ми отримуємо, що x = 7 та t = 1.5.

Отже, через 7 хвилин після 12:00 в першій діжці було 3 * 7 = 21 л води, а в другій діжці було 2 * 7 = 14 л води.

Тим самим, о 12:07 год в першій діжці було в 4 рази менше води, ніж у другій.